loader image

O firmie

mycie wysokocisnieniowe

Ponad 10-letnie doświadczenie

Takim doświadczeniem i zadowoleniem Klientów możemy się pochwalić. W naszym działaniu satysfakcja Klienta jest najwyższa. Dlatego dbamy o terminowość, najwyższą jakość usługi oraz komfort Klienta. Proponujemy Państwu umowy na stałą współpracę i cykliczne sprzątanie ale podejmujemy się również pojedynczych zleceń.

 

Nasz cel

Szybki kontakt, terminowość, dokładność, profesjonalizm, przejrzyste rozliczenia – to na nie stawiamy w naszym działaniu.

Ścisła współpraca z wiodącym dystrybutorem środków czystości i dostęp do wyspecjalizowanych techników gwarantuje perfekcyjny dobór chemii.

Dysponujemy parkiem maszyn również wysoko wyspecjalizowanych, który pozwala nam podjąć rozmaite wyzwania i zapewnić najwyższą jakość.

Czym się zajmujemy?

Oferujemy sprzątanie biur, lokali użytkowych, mieszkań, domów oraz większych powierzchni sklepowych, magazynowych, hal garażowych, wspólnot mieszkaniowych.

W naszej ofercie znajdą Państwo również usługi specjalistyczne. Proponujemy czyszczenie wszelkich powierzchni chodnikowych, poz-bruk, hal magazynowych, dachów, elewacji za pomocą maszyny czyszczącej wytwarzającej ciśnienie na dyszach 350 bar oraz podgrzewającą wodę do 120°C. To w połączeniu z odpowiednio dobranym detergentem daje efekt osiągalny jedynie dla kilku firm w kraju.

Jeśli pragną Państwo wyrazić opinię, prosimy o kontakt:

Kontakt

Nasze wartości

Państwa satysfakcja to nasz nadrzędny cel.

mycie okien
  • Łatwy kontakt: jesteśmy dostępni dla Państwa pod numerem komórkowym, e-mail, w Internecie, na Facebook lub osobiście kiedy tylko Państwo tego potrzebują
  • Orientacja na Klienta: naszą podstawową dewizą jest satysfakcja Klienta. Wierzymy, że zadowolony Klient wróci po kolejną usługę.
  • Perfekcyjne działanie: dążymy do osiągnięcia najwyższej jakości poprzez stosowanie najlepszego sprzętu, najwyższej jakości chemii, a co najważniejsze dobór solidnej kadry.
  • Rozwój firmy: stawiamy na nieustanny rozwój firmy, aby dostarczać nowe usługi na terenie całego kraju.