Menu
 

 

Odśnieżanie

 

Szukasz ekipy do cyklicznego odśnieżania parkingu przed marketem lub sklepem? Nie wahaj się - skontaktuj się ze specjalistami. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem dzięki czemu odśnieżymy i zabezpieczymy nawet bardzo duże powierzchnie. Mamy doświadczenie na dużych obiektach na terenie całego kraju.

 

Chcesz w pełni cieszyć się urokami zimy? W takim razie skorzystaj z oferty Czyściochów i pozwól nam odśnieżyć okolice Twojego domu, biura, magazynu, hali czy garażu. Zależnie od Twoich potrzeb, proponujemy jednorazowe albo cykliczne odśnieżanie. Napisz lub zadzwoń, by umówić się konkretny termin – proponujemy elastyczne godziny pracy, więc dostosujemy się do Twojego planu dnia.

 

Na zasypanym śniegiem chodniku łatwo się poślizgnąć, a ubity śnieg na podjeździe to przeszkoda nie do pokonania dla wielu aut. W dodatku skręcona kostka przypadkowego przechodnia może oznaczać dla Ciebie kłopoty prawne – jeśli nie zadbałeś o przejście na własnym terenie. Z pomocą Czyściochów unikniesz zimowych kłopotów, a wolne chwile poświęcisz na zimowy spacer a nie walkę ze śniegiem.

 

Niezależnie od tego czy biały puch ledwo przyprószył chodnik czy napadało aż po kolana, możesz zlecić odśnieżanie naszej firmie. Czyściochy.pl z przyjemnością zadbają o bezpieczne dojście do Twojego domu lub miejsca pracy. Chętnie odśnieżymy też dużą powierzchnię na terenie Twojej firmy lub zadbamy o chodniki i ścieżki na osiedlach.

 

 

Zapraszamy do kontaktu:

+48 516-147-919

e-mail: czysciochy@czysciochy.pl

SZYBKI KONTAKT:

 +48 516-147-919

e-mal: czysciochy@czysciochy.pl

 https://www.supportit.com.pl